Harmonogram spotkań grup parafialnych

PARAFIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

Z PROPOZYCJĄ DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

DLA DZIECI:

MINISTRANCI – poniedziałek i wtorek, godz. 17.30 /sala Św. S. Faustyny Kowalskiej na plebanii/
KANDYDACI NA MINISTRANTÓW – czwartek, godz. 17.00 / sala Św. S. Faustyny Kowalskiej na plebanii/ – Ks. Paweł Ochocki
SCHOLA „ŚWIĘTOJAŃSKIE NUTKI” – piątek, godz. 17.00 / sala Św. Maksymiliana Marii Kolbego na plebanii/, śpiew w niedzielę na Mszy Św. z udziałem dzieci o godz. 10.30 – S. Hiacynta i Ks. Łukasz Nizio
ŚWIETLICA ŚW. FILIPA NERI – Ks. Ryszard Gacek, informacja pod tel. 501 19 65 69 1. Lego, ping-pong, piłkarzyki poniedziałek: 16.30 – 17.30 /prowadzi Ks. Ryszard Gacek/ – budynek obok bramy wjazdowej
2. Włącz myślenie – gry planszowe poniedziałek: 17.30 – 18.30 /prowadzi p. Piotr Filus/ – budynek obok bramy wjazdowej
3. Włącz myślenie – szachy wtorek: 17.30 – 19.00 /prowadzi p. Grzegorz Słabek/ – budynek obok bramy wjazdowej /od października/
4. Zostań misjonarzem – zajęcia misyjne I i III wtorek miesiąca: 17.30 – 18.30 /prowadzi S. Maria Magdalena/ – sala Św. Maksymiliana Marii Kolbego na plebanii
5. Zostań aktorem – zajęcia teatralne II i IV wtorek miesiąca: 17.30 – 18.30 /prowadzi S. Maria Magdalena/ – sala Św. Maksymiliana Marii Kolbego na plebanii
6. Zajęcia plastyczne czwartek: 16.30 – 18.30 /prowadzi p. Magdalena Cygan i p. Alina Tomczykiewicz/- budynek obok bramy wjazdowej
7. Spotkania Oazy Dzieci Bożych sobota: 10.00 – 11.00 /prowadzi an. Magdalena Dziura/ – sala Sł. B. Ks. Franciszka Blachnickiego na plebanii
8. Kino Dobre Dla Duszy – film dla dzieci sobota /informacja w ogłoszeniach duszpasterskich/: 11.00 – 13.00 /prowadzi Ks. Ryszard Gacek/ – aula na plebanii
9. Mów językiem migowym sobota 11.00 – 12.00 /prowadzi an. Katarzyna Nowicka/ – sala Sł. B. Ks. Franciszka Blachnickiego na plebanii – od października

DLA MŁODZIEŻY:

LEKTORZY – czwartek, godz. 19.15 /sala Św. S. Faustyny Kowalskiej na plebanii/ – Ks. Paweł Ochocki
OAZA – piątek, godz. 18.30 Msza Św. i spotkanie /sala Sł. B. Ks. F. Blachnickiego na plebanii/ – Ks. Ryszard Gacek, S. Maria Magdalena
WSPÓLNOTA AKADEMICKA „PSALTERION” – poniedziałek, godz. 20.05, /kaplica ŚŚ. Janów i sala Galilea 1/ niedziela, godz. 18.30 – próba scholi i o godz. 19.30 Msza Św. – Ks. Paweł Ochocki

DLA DOROSŁYCH:

KRĄG BIBLIJNY – czwartek, godz. 19.30 / sala Sł. B. Ks. F. Blachnickiego na plebanii / – Ks. Mariusz Susek
DIAKONIA WYZWOLENIA – I poniedziałek miesiąca, godz. 19.15 /sala Sł. B. Ks. F. Blachnickiego na plebanii/ – Ks. Ryszard Gacek
DIAKONIA MODLITWY – II czwartek miesiąca, godz. 19.15 – Ks. Proboszcz Jerzy Serwin
DIAKONIA LITURGICZNA I NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNII ŚWIĘTEJ według ogłoszeń parafialnych – Ks. Proboszcz Jerzy Serwin
GRUPA CHARYTATYWNA – według ogłoszeń parafialnych – Ks. Proboszcz Jerzy Serwin
KRĘGI RODZIN DOMOWEGO KOŚCIOŁA – raz w miesiącu, ks. Łukasz Nizio
RÓŻE RÓŻAŃCOWE – I niedziela miesiąca, godz. 17.00 /kościół/ – Ks. Łukasz Nizio
APOSTOLAT MARGARETKA – według ogłoszeń parafialnych, Ks. Łukasz Nizio
AKCJA KATOLICKA – ostatni piątek miesiąca, godz. 19.15 – Ks. Proboszcz Jerzy Serwin
KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA – ostatni poniedziałek miesiąca, godz. 18.30 Msza Św. i spotkanie /sala Galilea 1 – Kawiarnia/– S. Hiacynta
KATOLICKIE STOWARZYSZENIE KOLEJARZY – I poniedziałek miesiąca, godz. 19.00 / sala Św. S. Faustyny Kowalskiej na plebanii / – Ks. Prałat Grzegorz Cekiera
STRAŻ HONOROWA NSPJ – II piątek miesiąca, godz. 19.15 /sala Św. S. Faustyny Kowalskiej na plebanii/ – Ks. Prałat Grzegorz Cekiera
GRUPA DOROSŁYCH RUCHU ŚWIATŁO – ŻYCIE „WODY JORDANU” – II wtorek miesiąca, godz. 18.30 Msza Św. i spotkanie o godz. 19.30 /aula na plebanii/ – Ks. Proboszcz Jerzy Serwin
RYCZERZE KOLUMBA – ostatni wtorek miesiąca, godz. 19.30 – Ks. Proboszcz Jerzy Serwin
CHÓR PARAFIALNY – według ogłoszeń parafialnych – Ks. Paweł Ochocki
DUSZPASTERSKA RADA PARAFIALNA – według ogłoszeń parafialnych – Ks. Proboszcz Jerzy Serwin

Chcesz się zaangażować? – zapytaj opiekuna grupy o szczegóły.

PORADNIE:
PORADNIA W SPRAWACH WIARY I MORALNOŚCI – środa, godz. 19.15 – 20.00 /kancelaria na plebanii/ – Ks. Prałat Grzegorz Cekiera
BIBLIOTEKA PARAFIALNA – wtorek i czwartek, godz. 18.00 – 18.30, niedziela, godz. 9.00-9.30
MAGAZYN ODZIEŻOWY – III poniedziałek miesiąca, godz. 18.00 – 19.00
ŚWIĘTOJAŃSKA SZKOŁA DLA RODZICÓW im. Św. Jana Pawła II – rozpoczęcie 22 dnia miesiąca stycznia, marca, maja, lipca, września i listopada – Beata Marzec, Ks. Jerzy Serwin
KINO DOBRE DLA DUSZY – jedna sobota w miesiącu w auli na plebanii – repertuar podany na stronie www.janchrzciciel.eu – Ks. Ryszard Gacek

Comments are closed.