Wykaz kapłanów i sióstr

WYKAZ KSIĘŻY i SIÓSTR PRACUJĄCYCH W NASZEJ PARAFII.

 

PROBOSZCZOWIE:

  1. ks. mgr lic. Grzegorz CEKIERA 31.05.1976 – 30.06.2011.
  2. ks. mgr lic. Jerzy SERWIN 01.07.2011 –

 

W I K A R I U S Z E

  1. ks. Jerzy GRAJNY 25.06.1978 – 28.06.1982
  2. ks. Andrzej KLEM 21.06.1980 – 22.08.1982
  3. ks. Jan GIĄDŁA 22.06.1981 – 09.12.1983
  4. ks. Bolesław MLECZKO 22.08.1982 – 20.08.1988
  5. ks. Zdzisław KLIŚ 27.06.1982 – 30.06.1983
  6. ks. Józef SOWIŃSKI 30.06.1983 – 22.08.1987
  7. ks. Franciszek KNAPIK 09.12.1983 – 07.06.1984
  8. ks. mgr Józef IWULSKI 28.06.1984 – 21.12.1987
  9. ks. mgr Wojciech MOMOT 22.08.1987 – 29.06.1997
  10. ks. mgr Ryszard ŚWIDER 21.12.1987 – 16.08.1988
  11. ks. mgr Andrzej BŁAŻKIEWICZ 20.08.1988 – 29.08.1989
  12. ks. mgr Stanisław WĄSIK 20.08.1988 – 25.08.1993
  13. ks. mgr Marian POLONKA 26.08.1989 – 24.09.1989
  14. ks. mgr Józef CZERWIŃSKI 24.09.1989 – 26.08.1997
  15. ks. mgr Ireneusz OKARMUS 24.08.1991 – 25.08.1998.
  16. ks. mgr Edward KAPUSTA 27.08.1993 – 27.08.1996.
  17. ks. mgr Jan KLIMEK 27.08.1996 – 26.08.1999.
  18. ks. mgr Józef GUBAŁA 26.08.1997 – 26.08.2005.
  19. ks. mgr Piotr JANCZY 26.08.1997- 19.02.1998.
  20. ks. mgr Marek WASIL 26.08.1998 – 26.08.2000.
  21. ks. mgr Zbigniew SZKÓŁKA 26.08.1998 – 31.08.2002.
  22. ks. mgr Mirosław SMYRAK 26.08.1999 – 22.08.2001.
  23. ks. mgr Michał IWAN 26.08.2000 – 25.09.2003.
  24. ks. mgr Jacek PIERWOŁA 01.09.2002 – 27.08.2013.
  25. ks. Jan LATOWSKI 25.09.2003 – 28.06.2004.
  26. ks. mgr Mateusz HOSAJA 26.08.2004 – 31.08.2008.
  27. ks. mgr Marian Jakub ADAMIK 27.08.2005 – 26.08.2009.
  28. ks. mgr Tadeusz DĄBROWSKI 31.08.2008 – 30.06.2010.
  29. ks. mgr lic. Krzysztof LITWA 31.08.2009 – 15.12.2010.
  30. ks. mgr Marcin TWARDOSZ 26.08.2010 – 29.08.2012.
  31. ks. mgr Marcin MASŁOŃ 26.08.2011 – 26.08.2015
  32. ks. mgr Ryszard GACEK 30.08.2012 – 24.08.2018.
  33. ks. mgr Tomasz SKOTNICZNY 28.08.2013 – 29.08.2016
  34. ks. mgr Paweł OCHOCKI 27.O8.2015. – 24.08.2018.
  35. ks. mgr Łukasz NIZIO 27.O8.2017. –
  36. ks. mgr Daniel MAŁYSA 26.08.2018 –
  37. ks. mgr Dariusz PIETRZAK 26.08.2018 –

KAPŁANI POMAGAJĄCY W PRACY DUSZPASTERSKIEJ

  1. ks. dr Ryszard ŚWIDER 16.08.1988 – 24.06.1994
  2. ks. dr Bogusław MIELEC 24.06.1994 – 01.02.2002
  3. >ks. mgr Paweł KUBANI 01.09.2001 – 01.09.2002
  4. ks. mgr Grzegorz BABIARZ 30.08.2002 – 31.08.2006
  5. ks. mgr Krzysztof BURDAK 01.09.2006 – 30.06.2010.
  6. ks. mgr Łukasz PIÓRKOWSKI 26.08.2010 – 01.07.2011.
  7. ks. dr Krzysztof Tadeusz SOJKA MR (emeryt) 21.05.2011. – †01.05.2018.
  8. ks. lic. mgr Mariusz SUSEK 26.08.2011 –
  9. ks. mgr Zbigniew MEDOŃ 18.10.2016. – 24.02.2017.

Siostry ze Zgromadzenia Najświętszej Rodziny z Nazaretu

  1. s. M. Faustyna Melnyk 14.09.2011 – 15.08.2015.
  2. s. M. Marlena Rakoczy 14.09.2011 – 25.08.2013.
  3. s. M. Paula Śpiewak 14.09.2011- 29.08.2012
  4. s. M. Izabela Szalińska – siostra przełożona 31.08.2012 – 22.06.2015.
  5. s. M. Nikoletta Florek 26.08.2013- 14.02.2015.
  6. s. M. Hiacynta Niewiadomska – siostra przełożona 15.08.2015 –
  7. s. Maria Magdalena Bukowska 15.08.2015 –
  8. s. M. Izabela Hryniewicka 15.08.2015 – 27.08.2017
  9. s. M. Jolanta Czepiel 29.08.2017 –

 

SIOSTRY SŁUŻEBNICZKI NMP STAROWIEJSKIE
(zakończyły posługę w naszej wspólnocie w 2011 r.)

  1. s. Albina MAGIERA 04.09.1976 – 21.08.1983
  2. s. Maria POBIHUSZCZA 04.09.1976 – 25.08.1986
  3. s. Teresa SROKA 10.08.1979 – 30.07.1980
  4. s. Łucja KRUPA 17.08.1980 – 29.07.1983
  5. s. Elżbieta WOLSKA 22.07.1980 – 28.08.1986
  6. s. Maria ZETTLER 04.10.1980 – 30.08.1983
  7. s. Zdzisława NOSAL 16.04.1982 – 14.04.1992
  8. s. Leoncja PAJĄK 21.08.1983 – 25.08.1990
  9. s. Joela SZYMCZAK 22.08.1983 – 25.08.1990
  10. s. Teresa MROŻEK 30.03.1983 – 01.01.1984
  11. s. Eustachia ŚWIĘCH 01.01.1984 – 20.08.1986
  12. s. Maksymiliana KOZIOŁ 24.08.1986 – 25.08.1987
  13. s. Józefa KALICKA 24.08.1986 – 25.08.1987
  14. s. Bronisława GORYL 23.08.1987 – 30.08.1993
  15. s. Maria RUTKOWSKA 20.08.1988 – 28.08.1990
  16. s. Małgorzata SYSKA 28.08.1988 – 13.08.1991
  17. s. Sylwestra Zofia GREŃ 26.08.1990 – 24.08.1995
  18. s. Danuta KOZŁOWSKA 26.08.1990 – 24.08.1995 oraz 26.08.1999 – 31.08.2006
  19. s. Grażyna CZARNIK 28.08.1990 – 19.08.1991
  20. s. Cecylia SONIK 28.08.1990 – 19.08.1991
  21. s. Irena DRĄŻKIEWICZ 15.07.1990 – 19.08.1997
  22. s. Teresa ŻERDKA 10.08.1992 – 24.08.1995
  23. s. Janina IRLA 24.08.1995 – 31.08.2001
  24. s. Rafaela Helena ZAJĄC 24.08.1995 – 31.08.2002
  25. s. Iwona ŁABĘDZKA 24.08.1995 – 24.08.1996
  26. s. Iwona SKRZYPCZYK 21.08.1997 – 26.08.1999
  27. s. Anna BEDNARZ 01.09.2001 – 12.08.2004
  28. s. Maria JANUS 01.09.2002 – 31.08.2006
  29. s. Wanda RECZYŃSKA 12.08.2004 – 30.09.2004
  30. s. Edyta MŁOCZYŃSKA 30.09.2004 – 31.07.2011.
  31. s. Ewa PICHER 01.09.2006 – 31.07.2011.
  32. s. Janina SZUMAL 01.09.2006 – 30.08.2007.
  33. s. Joanna FUDAŁA 26.08.2007 – 26.08.2010.

Komentarze są wyłączone.