NIEDZIELA | 28.04.2024. | 07.30 | † Antoni i Stanisława (f), Alfred Błażewscy
|
| | 09.00 | † Otylia, Bolesław, Tadeusz Grządziel, Stanisław Błaszczyk
|
| | 10.30 | W int. wspólnoty parafialnej o potrzebne łaski dla żyjących i zbawienie dla zmarłych
|
| | 12.00 | Msza Święta Wspólna
|
| | 13.30 | † Józefa (f) i Franciszek Turoczy, zmarli z rodziny Waleckich
|
| | 18.00 | † Stanisława (f) Bugno w 14 rocz. śmierci
|
| | 19.30 | † Edward Otak – od szwagierki Elżbiety |
PONIEDZIAŁEK | 29.04.2024. | 06.30 | † Czesław Kufel w 33 rocz. śmierci oraz o zdrowie i bł. Boże dla Janiny Kufel
|
| | 07.00 | † Jan Lampka
|
| | 08.00 | † Bronisława (f) Kulig – od sąsiadów z klatki
|
| | 18.30 | W intencji Kościoła i naszej Ojczyzny, biskupów i kapłanów, Radia Maryja, TV Trwam oraz dzieł powstałych wokół RM |
WTOREK | 30.04.2024. | 06.30 | † Antoni Zięba w 6 rocz. śmierci – od przyjaciół
|
| | 07.00 | † Antonina (f) Róg – od sąsiadów z bloku 108, kl. IX
|
| | 08.00 | † Marta Leń – od Mateusza z rodziną
|
| | 18.30 | † Marek Ojczyk – od przyjaciół z Prądnika Czerwonego i lektorów
|
ŚRODA | 01.05.2024. | 06.30 | † Jerzy Kozłowski
|
| | 07.00 | † Antonina (f) Róg – od Anny i Kazimierza Wąsowicz
|
| | 08.00 | † Maria Ziarko – od sąsiadów z bloku 108
|
| | 18.30 | - W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
- † Ks. Krzysztof Sojka – 6 rocz. śmierci
|
CZWARTEK | 02.05.2024. | 06.30 | † Ewelina Rogozik – od Ireny i Stanisława Ptak
|
| | 07.00 | † Bronisława (f) Kulig – od kolegów z Georytu
|
| | 08.00 | † Stanisław Kowal
|
| | 18.30 | O powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, oraz wytrwanie w powołaniu dla o. Grzegorza, ks. Jacka, Dariusza, Mieszka, Przemysława, Patryka, Grzegorza oraz sióstr Bogumiły, Magdaleny, Katarzyny |
PIĄTEK | 03.05.2024. | 07.30 | † Jan, Maria
|
Matki Bożej | | 09.00 | Wynagradzająca NSPJ za grzechy swoje i całego świata – od Straży Honorowej NSPJ
|
Królowej Polski | | 10.30 | † Teresa Jeleń i Maria Migas
|
| | 12.00 | Msza Święta Wspólna
|
| | 13.30 | † Władysław Adamczyk, syn Łukasz w 8 rocz. śmierci
|
| | 18.00 | † Mieczysław Kamyk
|
| | 19.30 | † Stanisław Gąsior – od Andrzeja Gąsiora z rodziną |
SOBOTA | 04.05.2024. | 06.30 | - W intencji dobrodziejów naszego kościoła i parafii, żyjących i zmarłych z naszej i spoza parafii, za zmarłych wypominanych oraz za wszystkich zmarłych, których ziemia złożona jest w kurhanie
- † Emilia Rogozik – od dzieci z rodzinami
|
| | 07.00 | † Janina Janczyk
|
| | 08.00 | Wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP
|
| | 18.30 | † Stanisław Koćma z okazji imienin
|
NIEDZIELA | 05.05.2024. | 07.30 | † Wojciech Kiełkowicz i jego zmarli rodzice
|
| | 09.00 | † Barbara Słaboń – 2 rocz. śmierci
|
| | 10.30 | W int. wspólnoty parafialnej o potrzebne łaski dla żyjących i zbawienie dla zmarłych
|
| | 12.00 | Msza Święta Wspólna
|
| | 13.30 | † Stanisław Kosiński – 3 rocz. śmierci
|
| | 18.00 | † Maria Tysowska – od wnuczki z rodziną
|
| | 19.30 | O bł. Boże, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB dla Aleksandry
|