Wydarzenia

BIEŻĄCE WYDARZENIA PARAFIALNE

 

NOWI LEKTORZY SŁOWA BOŻEGO

W piątek 12 maja, po całorocznym przygotowaniu, w naszej świątyni miała miejsce uroczystość pobłogosławienia do posługi ministranta Słowa Bożego – lektora, 15 chłopców z dekanatu Kraków – Prądnik, z parafii: Pana Jezusa Dobrego Pasterza, Chrystusa Króla na os. Gotyk, św. Jakuba z Więcławic oraz naszej parafii.

czytaj więcej…

 

NOWI CZŁONKOWIE STRAŻY HONOROWEJ NSPJ

Dzisiaj w katedrze na Wawelu wyświęconych zostało 13. diakonów naszej Archidiecezji, a nam przychodzi radować się piękną chwilą, bo do tych diakonów dołączy dzisiaj dziewięcioro czcicieli Serca Pana Jezusa – nasi parafialni diakoni, którzy podejmują służbę, czyli diakonię przy Sercu Bożym.

czytaj więcej…

PODZIĘKOWANIA Z UKRAINY

W naszej parafii, na prośbę proboszcza parafii św. Jana Chrzciciela w Starokonstantynowie na Ukrainie, w obwodzie chmielnickim, Rycerze Kolumba z Rady 15128, przeprowadzili 2 krotnie – wiosną i jesienią ub. roku zbiórkę potrzebnych produktów dla mieszkańców ogarniętej wojną Ukrainy.
W dniu 3 maja, w uroczystość NMP Królowej Polski, do naszej parafii zawitał o. Stanisław Mański – kapucyn Prowincji Krakowskiej, proboszcz parafii w Starokonstantynowie.

czytaj więcej…

 


 

PODSUMOWANIE ROKU 2022

Jako wspólnota Parafialna św. Jana Chrzciciela w roku 2022 doświadczyliśmy wiele dobra i daliśmy się prowadzić Duchowi Bożemu. Zobaczmy pokrótce jak poddawaliśmy swe plany planom Boga.

czytaj więcej…

 


ARCHIWUM

Komentarze są wyłączone.