Od 19 listopada do 11 grudnia trwała XI edycja SZLACHETNEJ PACZKI. Była to edycja rekordowa: udało się dotrzeć z pomocą do prawie 12 tys. rodzin w 406 rejonach w Polsce. Wciąż możesz pomóc!

Na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl przez cały okres trwania Paczki funkcjonowała baza rodzin, które czekały na pomoc. Przez trzy tygodnie każdy mógł wybrać jedną z nich i przygotować dla niej paczkę na święta.

Teraz, gdy wszystkie rodziny zostały obdarowane, wciąż można wesprzeć akcję:

• wpłacając dowolną kwotę na konto akcji: 95 1940 1076 3019 4801 0001 0000
  • wysyłając SMS o treści PACZKA pod nr 75465 (5 zł + VAT)
  • przekazując SZLACHETNEJ PACZCE 1% podatku (nr KRS 00 00 05 09 05).

Ambasadorem akcji po raz kolejny jest Jerzy Dudek. A hasło tegorocznej akcji – „Do przerwy 0:3” – nawiązuje do słynnego meczu Ligii Mistrzów pomiędzy AC Milan i FC Liverpool. Drużyna Liverpoolu do przerwy przegrywała właśnie 0:3 i dopiero w drugiej połowie meczu zawodnicy przełamali złą passę i zwyciężyli. To samo chcemy powiedzieć dziś rodzinom w trudnej sytuacji materialnej: MOŻECIE WYGRAĆ W DRUGIEJ POŁOWIE SWOJEGO ŻYCIA! Kibicujemy Wam razem z tysiącami wolontariuszy i darczyńców!