Spotkania opłatkowe

JASEŁKA i OPŁATEK  GRUP DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH

W niedzielę 6 stycznia, po Mszach św. o 9.00, 10.30 i 12.00 w auli parafialnej przedstawione zostały, przez działającą w Świetlicy św. Filipa Neri Grupę Misyjną i Grupę Teatralną, jasełka, które przygotowane zostały przez s. Marię Magdalenę.
Natomiast po południu, w auli parafialnej, miało miejsce spotkanie opłatkowe, połączone ze wspólnym kolędowaniem, zaangażowanych w grupach parafialnych dzieci, młodzieży: ministrantów, lektorów, scholę Świętojańskie Nutki, Grupę Misyjną Karolki – Chrześcijańscy Pomocnicy, dzieci należące do Świetlicy św. Filipa Neri, młodzież Oazową, ich rodziców i opiekunów.

OPŁATEK PARAFIALNYCH GRUP DOROSŁYCH

W niedzielę 13 stycznia, w parafialnej auli miało miejsce spotkanie opłatkowe członków parafialnych grup formacyjnych dorosłych. Na początku, osoby działające w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, który znajduje się na terenie naszej parafii, przy ul. Sudolskiej 7, wystawiły krótkie jasełka. Następnie wszystkich przybyłych powitał ks. proboszcz. A były to grupy: Żywy Różaniec, Duszpasterska rada Parafialna, Wspólnota Wody Jordanu, Domowy Kościół, Nadzwyczajni Szafarze Komunii św., Straż Honorowa Najśw. Serca Pana Jezusa, Koło Przyjaciół Radia Maryja, a przede wszystkim Rycerze Kolumba, z rady 15128 im, św. Br. Alberta, którzy przygotowali całą imprezę.
Po czym zebrani składali sobie życzenia, łamiąc się opłatkiem. A gdy już wszyscy się posilili rozpoczęło się wspólne kolędowanie przy akompaniamencie ks. Prałata Grzegorza – klawisze oraz braci Jurka i Pawła – gitary.
Całość spotkania zakończyło kapłańskie błogosławieństwo ks. Prałata.

 

 

  • więcej zdjęć: Media → Galeria zdjęć

Komentarze są wyłączone.