Intencje Mszy św.

Dzień TygodniaDatagodz.tydzień od - do: 26.05. - 02.06.2024 r.
NIEDZIELA26.05.2024.07.30† Zofia i Władysław Syrek
09.00 † Helena Leńczowska w 2 rocz. śmierci i Adam mąż w 36 rocz. śmierci
10.30 W int. wspólnoty parafialnej o potrzebne łaski dla żyjących i zbawienie dla zmarłych
12.00 Msza Święta Wspólna
13.30 † Zofia, Andrzej i Konstanty Opach
18.00 † Jan, Antoni i Zofia Franczyk, Kazimierz i Zofia Makuła
19.30 † Aleksandra (f) i Jan Sztander
PONIEDZIAŁEK27.05.2024.06.30 † Edward Billik – od sąsiadów z bloku 46
07.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Doroty i Grzegorz
08.00 † Stanisława (f) Janecka – od Teresy z rodziną
18.30 W intencji Kościoła i naszej Ojczyzny, biskupów i kapłanów, Radia Maryja, TV Trwam oraz dzieł powstałych wokół RM
WTOREK28.05.2024.06.30 † Franciszek Łuszczek – od rodziny Madejów
07.00 † Andrzej Rumian – od kuzynki Zofii z rodziną z Mszany Dolnej
08.00 † Marta Leń – od chrześniaka Macieja
18.30 † Janina, Marianna, Antoni, Leszek Nogieć
ŚRODA29.05.2024.06.30 † Leszek Maciejko
07.00 † Stanisława (f) Janecka – od Ewy Bałundy z rodziną
08.00† Stanisław, Honorata, Zofia, Władysław i Jan Baka
18.30 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK30.05.2024.07.30 † Henryk Biesek – od kolegów
BOŻE09.00† Marta Leń – od Zbigniewa z rodziną
CIAŁO10.30W int. wspólnoty parafialnej o potrzebne łaski dla żyjących i zbawienie dla zmarłych
12.00Msza Święta Wspólna
13.30† Zofia Molenda – od szwagra Pawła z rodziną
18.00† Feliks Korcala
19.30 † Ludwik 28 rocz. śm i Janina Nowak 33 rocz. śm, Kazimierz Musiał 42 rocz. śm
PIĄTEK31.05.2024.06.30
  1. † Andrzej Rumian – od kuzynki Anny Rus z rodziną
  2. † Bronisława (f) i Władysław Stoksik – od córki z rodziną
07.00 † Edward Billik – od sąsiadów z bloku 46
08.00† Anna Bochenek – od bratanicy Celiny i bratanka Piotra Maślanków
18.30† Stanisław Gąsior – od chrześnicy Danuty z rodziną
SOBOTA01.06.2024.06.30
  1. W intencji dobrodziejów naszego kościoła i parafii, żyjących i zmarłych z naszej i spoza parafii, za zmarłych wypominanych oraz za wszystkich zmarłych, których ziemia złożona jest w kurhanie
  2. † Józefa (f) i Rudolf Król – od Ewy i Waldemara Luraniec z rodziną
07.00 † Franciszek Łuszczek – od siostrzeńców Anny, Doroty i Piotra
08.00 Wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP
18.30 W intencji Dzieci z okazji ich święta
NIEDZIELA02.06.2024.07.30 † Ludmiła i Kazimierz Sikora
09.00 † Anna Kowal
10.30 W int. wspólnoty parafialnej o potrzebne łaski dla żyjących i zbawienie dla zmarłych
12.00 Msza Święta Wspólna
13.30 † Stanisław Bogumił – od sąsiadów z ul. Balladyny
18.00 † Zygmunt Pawełczyk
19.30 † Władysław Palonek – od Renaty z Rochem i Moniki z Darkiem