imieniny s. Jolanty (9)

IMIENINY s. JOLANTY

W dniu, kiedy Kościół wspomina bł. Jolantę, swoje imieniny obchodzi nasza sistra zakrystianka. Z tej okazji wieczorna Msza św. odprawiona została w jej intencji. Koncelebrowali ją ks. Daniel i ks. Mariusz.
Przed rozpoczęciem Eucharystii życzenia siostrze składali przedstawiciele dzieci, młodzieży oraz dorosłych, zaś w imieniu zespołu duszpasterskiego ks. Daniel. Za wszystkie dobre słowa, życzenia i modlitwę oraz pomoc, przybyłym wiernym, podziękowała bardzo serdecznie solenizantka.
W tej Mszy św., w ramach „białego tygodnia” uczestniczyły dzieci, które w sobotę (12.06.) przystąpiły do I Komunii Św. i dlatego do nich ze słowem Bożym zwrócił się ks. Daniel, który pokazują obraz Najświętszego Serca Pana Jezusa, zachęcił dzieci do praktykowania 9 pierwszych piątków miesiąca i przypomniał związane z tym nabożeństwem obietnice, które w objawieniach przekazał Chrystus św. Małgorzacie Marii Alacoque.
Po zakończonej Mszy św., w związku z obchodzoną oktawą Bożego Ciała, miła miejsce jeszcze procesja wokół naszej świątyni, zaś po zakończeniu nabożeństwa, prywatnie, wiele osób składało siostrze Jolancie imieninowe życzenia.

  1. więcej zdjęć: Media → Galeria zdjęć

Komentarze są wyłączone.