Imieniny x. Mariusza i s. Agnelli (1)

IMIENINY ks. MARIUSZA i s. AGNELLI

Pracujący w naszej parafii ks. Mariusz Susek obchodził swoje imieniny w 19 stycznia, a posługująca jako zakrystianka s. Agnella w dniu 21 stycznia, w dniu w którym Kościół wspomina św. Agnieszkę.
Z tej to okazji, w intencji solenizantów odprawiona został w sobotę wieczorem 23 stycznia, Msza św. Koncelebrze przewodniczył ks. Mariusz, a sprawowali ją z nim,  pracujący w naszej parafialnej wspólnocie kapłani.
Na początku życzenia złożyli przedstawiciele dzieci, młodzieży, kręgu biblijnego oraz w imieniu dorosłych parafian delegacja Duszpasterskiej Rady Parafialnej. W imieniu duszpasterzy życzenia złożył ks. Proboszcz.
„Imieniny są takim czasem, kiedy możemy zatrzymać się i przez radość i pokój serca, bo tyle życzliwości na nas spływa, nabierać sił i zapału do podjęcia nowych wyzwań, trudu, pracy i odpowiedzialności.”
Za życzenia, wspólną modlitwę i dar Eucharystii podziękowania złożyli ks. Mariusz i s. Agnella.
Dopełnieniem podziękowań solenizantów były rozdawane, wszystkim uczestnikom Mszy św., po jej zakończeniu cukierki, gdyż obowiązujące restrykcje epidemiczne nie pozwalały na większe spotkanie i życzenia indywidualne.

Komentarze są wyłączone.