07.11.2021. XXXII niedziela zwykła

 

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
7 listopada 2021

 

 

 

 1. Dziś zmianka różańcowa o 17.00. O godz. 17.30 zapraszamy na różaniec za zmarłych z wypominkami. Wypominki za zmarłych można jeszcze zamawiać w zakrystii.
 2. Jutro spotkanie Rodziców dzieci z kl. III, które przygotowują się do I Komunii św. o 19.15 w auli parafialnej.
 3. Katecheza przed chrztem we wtorek o godz. 19.30 w auli parafialnej, dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie będą podejmowali tę funkcje w naszej lub innej parafii.
 4. Wspólnota dorosłych Ruchu Światło-Życie Wody Jordanu będzie gospodarzem spotkań, wszystkich ludzi dobrej woli i niespokojnego serca, do współtworzenia spotkań ewangelizacyjno-katechetycznych pt. „Ku Kościołowi synodalnemu w parafii: komunia, współuczestnictwo, misja” z ks. dr Tadeuszem Noskiem. Obecnie trwają konsultacje we wspólnotach parafialnych na postawione pytania przez Synod, które zainteresowani mogą znaleźć na stronie internetowej naszej parafii. Gorąco zapraszamy we wtorek 16 listopada o godz. 19.30 do auli parafialnej. Szczegóły na plakatach.
  W naszej parafii, w każdy czwartek o godz.18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. W związku rozpoczętym synodem, na jej zakończenie odmówimy w intencji Synodu, a także naszej Archidiecezji i całej naszej Ojczyzny jedną dziesiątkę różańca i modlitwę w intencji Synodu.
 5. W czwartek 11 listopada obchodzimy 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wspominając czas miniony, trzeba o tym pamiętać dzisiaj, gdy żyjemy w wolnej i niepodległej Ojczyźnie, choć doświadczanej wieloma problemami i trudnościami. Zapraszamy na dodatkową Msze św. o godz. 9.30 w intencji Ojczyzny. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych w oknach naszych mieszkań i przed blokami. Ze względu na charakter świąteczny Kancelaria Parafialna nieczynna.
 6. Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego, elektrycznego i hydraulicznego odbędzie się w naszej parafii 12 i 13 listopada. Szczegóły na plakatach i ulotkach, które można zabrać przy wyjściu z kościoła. Zbiórkę będą koordynować Rycerze Kolumba.
 7. W sobotę 13 listopada o 19.30 odbędzie się w naszym kościele Celebracja Słowa Bożego, której temat brzmi: „Więź z Bogiem Ojcem„. Gorąco zapraszamy.
 8. Dziękujemy za składane ofiary i deklaracje na wymianę okien do naszej świątyni i utrzymanie parafii, składanych: na tacę, na konto parafii czy przez ofiaromat znajdujący się w kościele.
  W przyszłą niedzielę będziemy po raz piąty obchodzić Światowy Dzień Ubogich w naszej archidiecezji. Ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych inicjatyw można zapoznać się na plakatach wokół kościoła. W przyszłą niedzielę będzie możliwość wsparcia tych inicjatyw przez zbiórkę do skarbony na środku kościoła.
 9. W sobotę, 20 listopada wyjeżdżamy na tradycyjną, parafialną, pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Wyjazd o 7.30. Zapisy w zakrystii. Cena 35 zł. Prosimy o nieodkładanie zapisów na ostatnią chwilę. Najprawdopodobniej pojedzie tylko jeden autokar.
 1. Powrót → tutaj

Komentarze są wyłączone.